Serga ir vaikai, ir mokytojai

Dalintis:

Ketvirtadienio ryto duomenimis koronavirusu rajone sirgo daugiau nei 10 moksleivių. Mokyklų vadovai tikina, kad situacija kol kas ne tragiška, bet suklusti reikėtų visiems.

COVID-19 ligos atvejai nefiksuojami „Aušros“ progimnazijoje ir Žygaičių gimnazijoje. Prasčiausia situacija Martyno Mažvydo progimnazijoje. Čia serga 5 moksleiviai, yra izoliuotos 3 klasės, koronavirusu užsikrėtė viena pedagogė.

– Keli darbuotojai jaučia kvėpavimo takų ligų simptomus ir laukia kol bus atliktas PGR testas. Gali būti, jog sergančiųjų ir padaugės, – sakė progimnazijos direktorius Remigijus Masteika. Pasak jo, situacija progimnazijoje yra valdoma, reguliuojami srautai, moksleivių prašoma laikytis nustatytų saugumo reikalavimų.

„Versmės“ gimnazijoje serga du mokiniai, izoliuotų klasių nėra, Žalgiriuose serga vienas moksleivis ir dėl jo ligos izoliuojasi visa klasė. Po vieną vaiką serga ir jų klasės taip pat izoliuojasi Skaudvilės gimnazijoje ir Tarailių progimnazijoje.

Jovarų pagrindinėje mokykloje atlikus greituosius testus, gauti du teigiami atsakymai. Vaikams bus atliktas ir PGR tyrimas, kuris turėtų patvirtinti arba paneigti ligos atvejį. Kol kas mokykloje izoliuotų klasių nėra.

Ketvirtadienio rytą duomenų, kiek yra sergančiųjų, negauta iš „Šaltinio“ progimnazijos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą