fbpx

Šeštoko iš Tauragės piešinys – tarp šalies geriausiųjų

Dalintis:

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Dailės mokytojų asociacija organizuojamas nacionalinis piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“ sulaukė daugiau nei 500 moksleivių darbų. Savo amžiaus grupėje nugalėtoju tapo tauragiškis Nedas Baltrušaitis.

„Aušros“ progimnazijos dailės mokytoja-ekspertė Vida Karbauskienė savo mokinių piešinius šiam konkursui siunčia jau trečius metus. Galima tik pasidžiaugti, kad pedagogė su savo moksleiviais kasmet kviečiama į Seime vykstančius laureatų apdovanojimus. Šiemet 11–14 metų amžiaus grupėje nugalėtoju tapo šeštokas Nedas Baltrušaitis. Apdovanojimą Seime Nedui įteikė Seimo narys Laurynas Kasčiūnas.

Mokytoja atskleidė, kad savo piešinio idėjai įgyvendinti gabiam šeštokui užteko trijų dailės pamokų.

– Nedui žinia apie apdovanojimą buvo netikėta, nors aš jam jau nuo penktos klasės sakau, kad jis gabus dailei, – kalbėjo mokytoja V.Karbauskienė.

Nedo piešinyje – Vilniaus televizijos bokštas, pavaizduotas tarsi takoskyra tarp praeities ir dabarties. Piešė Nedas flomasteriais, naudojo ir akvarelės liejimo techniką.

Mokytoja V.Karbauskienė į nacionalinį konkursą nusiuntė septynis piešinius. Dar vieno šeštoko – Tajaus Žymanto kūrinys pateko į Seime eksponuojamą parodą, kurioje puikuojasi 60 komisijos atrinktų darbų.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą