fbpx

Skaudvilės ugdymo centre izoliuota visa moksleivių klasė

Dalintis:

Sveikatos ministerijai rekomendavus specialiojo ugdymo mokykloms tęsti įprastą mokymą, Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centras ir toliau dirba kontaktiniu būdu. Tačiau susirgus dviem centro darbuotojoms izoliuota visa moksleivių klasė.

Paskelbus karantiną, ugdymo įstaigoms rekomenduota vykdyti nuotolinį mokymą. Tačiau neįgalius vaikus ugdančioms mokymo įstaigos ši rekomendacija negalioja.

Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centro vadovas Rolandas Beišys sakė, kad nerimo dėl to yra.

– Dirbame įprastai, tačiau jei kas nors suserga, kontaktavusieji turi izoliuotis. Izoliacijoje esantiems moksleiviams taikomas nuotolinis ugdymas. Šią savaitę taikysime mišrų ugdymo būdą. Elgiamės kaip numatyta: vėdiname patalpas, dezinfekuojame, prašome nešioti kaukes, atskiriame amžiaus grupes. Šiuo metu vaikų sumažėjo, tai stengsimės skirstyti juos į kambarius po kuo mažiau. Naktinės auklėtojos dirba su pilna apsauga – ir kaukėmis, ir pirštinėmis, – vardijo vadovas.

R.Beišio teigimu, saugiai šiuo laikotarpiu niekas nesijaučia, juolab, kad į Skaudvilės ugdymo centrą suvažiuoja vaikai iš įvairių rajonų. Įstaigos vadovo teigimu, vaikai gali išeiti pasivaikščioti, tačiau tik pagal numatytą tvarką, vieni be suaugusiųjų žinios palikti centro negali.

– Vienų neišleidžiam. Pasivaikščioti išeina, bet į parduotuves tikrai ne. Nepalieka auklėtojos vaikų vienų, kad nesiblaškytų. Tėveliai apie susirgimus įstaigoje informuojami, tad gali rinktis, leisti vaiką į mokyklą ar ne. O tiems, kas turi izoliuotis, apie tai praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, – sakė R.Beišys, patikslinęs, kad jau kitą savaitę saviizoliacijoje esantys moksleiviai turėtų grįžti į klasę.

Tauragės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas patikslino, kad Skaudvilės ugdymo centre šiuo metu viena klasė yra saviizoliacijoje dėl kontakto su užsikrėtusiu pedagogu. Dėl nuotolinio ugdymo tariamasi su tėvais. Taip pat įsiklausoma į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas. Iš viso šioje ugdymo įstaigoje fiksuoti 2 užsikrėtimai koronavirusine infekcija.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą