Švietimo skyrius: priešmokyklinukams eiti į mokyklą nedraudžiama

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrių pasiekė gandas, kad Martyno Mažvydo progimnazijoje priešmokyklinukai negali eiti į mokyklą. Mokyklos direktorius patikino, kad draudimo priešmokyklinio amžiaus vaikams eiti į mokyklą nėra.

Antradienį sušauktame Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje kalbėjęs Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas atskleidė, kad jį pasiekė informacija apie neįprastą situaciją Martyno Mažvydo progimnazijoje. Esą priešmokyklinukams neleidžiama eiti į mokyklą. Kad gandas gali būti teisingas, rodanti ir lankomumo statistika. Lyginant su panašaus dydžio „Šaltinio“ progimnazija matyti didžiulis skirtumas, mat ten į mokyklą, kovo 12 dienos duomenimis, atėjo 73 mokiniai, kai tą pačią dieną į Martyno Mažvydo progimnaziją – vos 2 priešmokyklinio amžiaus vaikai.

Egidijus Šteimantas patikino kalbėjęs su mokyklos vadovu ir sužinojęs, kad draudimo lankyti mokyklą priešmokyklinukams nėra.

– Šitas skundas pasiekė savivaldybės administraciją ir tada mane. Bet raštiškai nieko negavome. Progimnazijos direktorius patikino, kad tai tėra gandas, ir priešmokyklinio amžiaus vaikai tikrai gali eiti į mokyklą, – „Tauragės kurjeriui“ sakė E.Šteimantas.

Martyno Mažvydo progimnazijos vadovas Remigijus Masteika užtikrino, kad visi norintys mokyklą lankyti priešmokyklinukai ją ir lanko, o ir jis, kaip vadovas, jokio skundo – nei žodinio, nei rašytinio – nėra gavęs.

Kiek priešmokyklinukų turi ateiti į mokyklą, kad užsiėmimai vyktų kontaktiniu būdu, E.Šteimanto teigimu, yra švietimo įstaigos susitarimo reikalas. Namuose likusiems vaikučiams pamokos turi vykti nuotoliniu būdu. Tokiam kombinuotam ugdymui, kai dalis priešmokyklinukų klasėje, o dalis – namuose, iš dalies technologiškai pasiruošusi tik „Šaltinio“ progimnazija, turinti reikalingą įrangą kai kuriuose kabinetuose.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą