Tarailių progimnazijoje pagerbti geriausi moksleiviai

Dalintis:

Paskutinį kartą mokykloje tik kovą buvę Tarailių progimnazijos mokiniai Rugsėjo 1-ąją atsiėmė apdovanojimus už geriausius pasiekimus.

Mokyklos kiemas rugsėjo pirmąją mirgėjo nuo gėlių žiedų ir vaikų šypsenų. Tarailių progimnazija, bendradarbiaudama su vietos bendruomene, kasmet patiems pažangiausiems mokyklos vardą garsinantiems moksleiviams dovanoja ne tik vardines statulėles, bet ir kuponus pasivaišinti vis kitose miesto kavinėse. Šiemet vaikai, tapę įvairių konkursų laureatais, puotaus greitojo maisto restorane.

Prieš prasidedant šventei, mokyklos kolektyvas prašė tėvų nesibūriuoti ir jei tik yra galimybė, nelydėti atžalų į progimnaziją. Už vartų sutikta mama Lina „Tauragės kurjeriui“ sakė:

– Atvežiau sūnų į šventę, palauksiu, kol pasibaigs, ir važiuosime pietauti į miestą. Man atrodo, kad jau padaryčiau gėdą prieš klasiokus, jei kartu ateičiau. Tarailių vaikai labai draugiški, vasarą susitikdavo kieme pažaisti, kartu važiavo ir į stovyklą Batakiuose. Kaip suprantu, mokyklos vadovai spręs, ką daryti su nuotoliniu mokymu, atsižvelgdami į situaciją mieste. Mes sūnui nupirkome vienkartinių kaukių. Nusprendėme, kad dienai turėtų užtekti vienos. Kasdien įdėsiu ir dezinfekcinio skysčio. Kol turime galimybę, patys vežiosime sūnų į mokyklą ir po pamokų pasiimsime. Nemanau, kad saugu leisti vaikui važiuoti miesto autobusu. Jei nuo viruso saugos mokykloje, tai autobuse virusas niekam neįdomus, – svarstė moksleivio mama.

Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Kaip ir rekomendavo Sveikatos apsaugos ministerija, į mokyklos teritoriją prasidėjus mokslo metams tėvai nebus įleidžiami. Svarstoma, kad rakinti teks ir mokyklos vartelius, taip ribojant vaikų judėjimą ir lakstymą į parduotuves pertraukų metu.

Kasdien po kelis kartus bus dezinfekuojami ir vaikus vežantys autobusai.

Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą