Tauragiškiui Eitui Rimkui – bronzos medalis Europos šalių geografijos olimpiadoje

Dalintis:

Birželio 18–21 dienomis „Versmės“ gimnazistas, Tarptautinio bakalaureato klasės abiturientas Eitas Rimkus kartu su Lietuvos geografų komanda dalyvavo Europos šalių geografijos olimpiadoje. Vaikinas iškovojo bronzos medalį ir buvo pakviestas atstovauti Lietuvai rugpjūtį vyksiančioje pasaulinėje geografijos olimpiadoje.

Nelengvas trejų metų darbas, paaukotas geografijai, buvo apvainikuotas sėkme – tauragiškis Eitas Rimkus apdovanotas bronzos medaliu. Atstovauti Lietuvai vaikinas buvo pakviestas po puikaus pasirodymo gegužės pradžioje vykusioje respublikinėje jaunųjų geografų olimpiadoje, kurioje jis iškovojo antrąją vietą ir pasidabino sidabro medaliu.

Pasaulinė pandemija pakoregavo olimpiados formatą – ji vyko nuotoliniu būdu. Visa komanda turėjo susirinkti vienoje vietoje Kaune, kur, pilnai užtikrinant akademinį sąžiningumą, mokiniai atliko jiems skirtas užduotis. Dalyviams reikėjo įveikti teorines, vaizdines ir praktines užduotis, gilinantis į turizmo geografiją, klimatą ir jo kaitą, Žemės paviršiaus formas, urbanizacijos procesus, gamtos išteklių problematiką.

Savaitgalį „Versmės“ gimnaziją pasiekė kita džiugi žinia – Eitas pakviestas dalyvauti rugpjūtį vyksiančioje pasaulinėje geografijos olimpiadoje. Lietuvai šioje olimpiadoje atstovaus keturių geriausių šalies moksleivių komanda.

Sveikiname Eitą su puikiu pasiekimu, kurio dėka mūsų miesto ir mokyklos vardas nuskambėjo ne tik šalyje, bet ir Europoje.

Parengė „Versmės“  gimnazijos geografijos mokytoja Jūratė Orlovienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą