fbpx

Tėvelius, vaikučius ir auklėtojas kviečiame įsijungti į parodą

Dalintis:

Ši žiema šaltuku ir sniego gausa mus tiesiog lepina. O tai Tauragės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ Nykštukų grupės auklėtinius įkvėpė eksperimentuoti, tyrinėti, žaisti ir per žaidimą mokytis.

Darželio pedagogės paraginti, prisidėjo ir vaikai, kurie laiką leidžia namuose, jie mielai įsijungia į darželio organizuojamas veiklas, konkursus, mokytojai siunčia savo kūrinių nuotraukas. Išbandėme daugybę veiklų kieme: statėme paveikslėlį iš ledo luitų, piešėme ant sniego, spalvinome iš sniego gabalėlių sudėtą mozaiką, gaminome senius besmegenius kitaip, tyrinėjome, ar galime valgyti sniegą, laižyti varveklį, matavome, kas užima daugiau vietos – purus sniegas ar jau ištirpęs ir pavirtęs vandeniu, kasėme sniegą, gaminome snaiges iš antrinių žaliavų, o kai kas net išbandė basas palakstyti po sniegą, žinoma, prižiūrimi tėvelių.

Kviečiu visus darželio ikimokyklinio ugdymo pedagogus pasidalinti savo eksperimentais ir veiklomis lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ kūrybinės komandos respublikinėje virtualioje darbų parodoje „Keturi metų laikai Steam proceso veiklose ugdant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus“. Ji vyks 4 etapais, o skirta darželio 50 metų jubiliejui paminėti. Parodos nuostatus rasite mūsų įstaigos svetainėje tauragesazuoliukas.lt arba mielai atsiųsim, jei kreipsitės el. paštu indrerusteikiene@gmail.com

Labai tikimės, kad darbelius šioje parodoje eksponuos kuo daugiau rajono ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų.

Gražaus paskutinio žiemos mėnesio ir nuostabių atradimų!

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Indrė Rusteikienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą