Ugdymo įstaigų vadovų konkursai neįvyko

Dalintis:

Praėjusią savaitę turėję vykti konkursai į rajono ugdymo įstaigų vadovų pareigas neįvyko, jie nukelti į kitus metus. Konkursus savivaldybė rengiasi organizuoti nuotoliniu būdu.

Baigiantis vadovų kadencijoms paskelbti konkursai į Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centro, Tauragės suaugusiųjų mokymo centro, Žygaičių gimnazijos, Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro direktorių pareigas. Konkursai paskelbti dar liepą. Atrankos turėjo vykti lapkritį, tačiau savivaldybė jau paskelbė kitas datas, vienos vyks sausio 5-ąją, kitos – 12 ir 14 dienomis.

Kaip informavo Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Kasparas Bertašius, konkursai neįvyko ir buvo perkelti dėl COVID-19 situacijos. Sausio mėnesį jie planuojami nuotoliniu būdu.

Kaip informavo Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas, dokumentų konkursams niekas nebuvo pateikęs ir nė negalėjo pateikti, nes Nacionalinė švietimo vertinimo agentūra dėl pandemijos nevykdė funkcijų, kurios turėjo būti vykdomos konkursams rengti.

– Kol šioje agentūroje nevyks susitikimai, kol nebus rengiami pretendentų vertinimai, tol mes nieko negalėsime daryti. Kol kas Nacionalinė švietimo vertinimo agentūra išsiuntinėjo visiems, kad dėl pandemijos vertinimai yra nukelti, – sakė Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas.

„Tauragės kurjerio“ kalbinta Žygaičių gimnazijos direktorė Daiva Gabietaitė sakė ketinanti dalyvauti konkurse ir toliau vadovauti šiai gimnazijai, tačiau dokumentų konkursui dėl epidemiologinės situacijos nepateikė. Ji taip pat atskleidė, kad niekas iš galimų pretendentų dar nepasinaudojo galimybe apsilankyti įstaigoje ir nesiteiravo nurodytais telefonais, nors apie tokią galimybę skelbiama konkursų skelbimuose. Konkursas į Žygaičių gimnazijos direktoriaus pareigas paskelbtas dar liepos 3-iąją.

– Suprantame, kad viskas sustojo dėl pandemijos. Iš anksto visi buvome informuoti, kad konkursas numatytą datą nevyks. Informavo ir savivaldybė, ir Nacionalinė švietimo vertinimo agentūra. Nustatyti nauji terminai, tad laukiame, – kalbėjo D.Gabietaitė.

Rugsėjį buvo paskelbti konkursai ir į Tauragės sporto centro direktoriaus bei naujosios Tauragės meno mokyklos direktorių pareigas. Atrankos numatytos 2021-ųjų sausio 6-ąją. Dokumentus pretendentai Švietimo ir sporto skyriui turi pateikti iki gruodžio 28 dienos.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą