Žygaičių gimnazija išlydėjo 22 abiturientus

Dalintis:

Paskutinį kartą gimnazijos skambutį girdėjo Žygaičių abiturientai. Jauki šventė paminėta mokyklos kieme kartu su keliais mokytojais ir tėveliais.

Paskutinis skambutis – tradicinė moksleivių šventė, kuri pernai daugelyje mokyklų vyko nuotoliniu būdu, virtualiai ir tik labai simboliškai. Šiemet pandemija leido bent dvyliktokams susitikti paskutinei šventei. Penktadienį toks susibūrimas vyko Žygaičių gimnazijos kieme.

Kaip pasakojo gimnazijos vadovė Daiva Gabietaitė, mokykla į vidurinio išsilavinimo finišo tiesiąją išlydėjo 22 dvyliktokus. Renginio metu direktorė dalijo padėkas aktyviausiems ir įvairius apdovanojimus pelniusiems mokiniams. Po tokią padėką gavo beveik visa klasė, o kai kurie ir po kelias.

Paskutinis skambutis Žygaičiuose. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Padėkos dalintos už mokinių pasiekimus olimpiadose, konkursuose, už įvertintus jų kūrybinius darbus. Labai daug sportinių pasiekimų. Jie prieš kelis metus dalyvavo televizijos projekte, kuriame laimėjo dviračius. Tai labai susitelkusi, aktyvi ir draugiška klasė, – džiaugėsi būsimais studentais D.Gabietaitė, pabrėžusi, jog tai ir nemažas auklėtojos Daivos Gudauskienės nuopelnas.

Paskutinio skambučio šventės metu abiturientai susėdusiems pedagogams ir tėveliams dainavo, muzikinį pasirodymą dovanojo ir vienuoliktokai.

Paskutinis skambutis Žygaičiuose. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą