Tauragę užvertė sniegas, eismas sudėtingas

Dalintis:

Pirmadienis Tauragėje prasidėjo itin sudėtingomis eismo sąlygomis. Iškritęs gausus sniegas dengia kelius, šaligatviais sunku klampoti pėstiesiems. Meteorologai prognozuoja, kad artimiausią parą orai nesikeis.

Sekmadienį Lietuvoje prasidėjusi pūga kelia nemenkus rūpesčius kelininkams bei vairuotojams. Dar vakar vakare gerokai apsunko eismas sostinėje, taip pat Kaune. Šiandien galybė šalies gyventojų socialiniuose tinkluose dalinasi savo įspūdžiais. Kelininkai ryte pranešė, kad eismo sąlygos sudėtingos visoje šalyje, todėl patarė vairuotojams vengti kelionių, o esant būtinybei – kelionei planuoti daugiau laiko nei įprasta.

Pirmadienio rytas apsunkintas ir Tauragės rajono gyventojams. Gausus sniegas padengė kelius, šaligatvius, automobilius. Net dažnai valomą centrinę Dariaus ir Girėno gatvę, kuri yra magistralinio kelio Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas dalis, dengia suspaustas sniegas. Nuo Lauksargių pusės atvažiuojantys sunkvežimiai sunkiau kyla į Dariaus ir Girėno gatvės pradžioje esantį kalną.

Žiema Tauragėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Rečiau valomose šalutinėse gatvėse automobiliai juda lėtai. Neskuba ir pėstieji, nes dar ne visi šaligatviai nuvalyti. O ir nuvalytieji tuoj pat pasidengia sniego sluoksniu.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus ryte „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad tvyrant tokiam orui darbuotojai nespėja suktis.

Meteorologai skelbia, kad per praėjusias 24 valandas daugiausiai kritulių sulaukė pietinė ir rytinė Lietuvos dalis. Net 39 cm storio sniego danga užfiksuota Utenos rajone. Gretimame Šilalės rajone – 29 cm.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą