fbpx

Tauragėje apsilankiusi švietimo, mokslo ir sporto ministrė ragino skiepytis

Dalintis:

Šiandien Tauragėje apsilankiusi Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė trumpos spaudos konferencijos metu paragino skiepytis ir užtikrino, kad rugsėjį mokiniai grįš į klases.

Ministrė su palyda lankėsi Tauragės profesinio rengimo centre bei Jovarų pagrindinėje mokykloje. Pastarojoje direktorius Algimantas Kaminskis pro langą parodė ir remontuotino stadiono vaizdą, kai kurias klases, dar kvepiančias dažais. Vėliau prie mokyklos surengta trumpa spaudos konferencija.

Žurnalistams ministrė Jurgita Šiugždinienė tvirtino, kad Tauragės rajono mokyklų tinklas atrodo neblogai. Esą savivaldybės specialistų komanda deda visas pastangas, kad ugdymo pasiekimai būtų kuo geresni.

– Įvairios savivaldybės turi skirtingas problemas. Tauragėje matome, kad žemiau vidurkio yra tikslieji mokslai. Istorija atrodo gana gerai. Bet bendri ugdymo rezultatai atitinka šalies vidurkį, – sakė ministrė.

Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės vizitas Tauragėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

J.Šiugždinienė taip pat užtikrino, kad rugsėjį mokiniai turės grįžti į klases. Jos nuomone svarbu, kad mokyklos būtų pasiruošusios, o žmonės nevengtų vakcinuotis nuo koronaviruso. Ji taip pat patikino, kad vaikus iki 16 metų net ir testavimui ar vakcinavimui prieštaraujantys tėvai privalės leisti į mokyklas.

– Jeigu sužinosime, kad tėvai piktybiškai atsisako leisti vaikus į klases, su tomis šeimomis dirbs vaiko gerovės komisijos, dirbs Vaiko teisių apsaugos tarnyba, – tvirtino ministrė, vildamasi kuo ilgiau pandemijos metu išlaikyti kontaktinį ugdymą.

Plačiau apie vizitą ir aptartas švietimo aktualijas skaitykite antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą