Tauragėje įrengtas modernus greičio matuoklis

Dalintis:

Į Tauragę nuo Lauksargių pusės atvažiuojančių automobilių greitį fiksuos Dariaus ir Girėno gatvėje, prie vadinamojo šimtmečio pastato, sumontuotas momentinis greičio matuoklis. Pastarasis atliks ir daugiau funkcijų.

Vaizdo stebėjimo kamera-greičio matuoklis montuojama Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) užsakymu. Kaip informavo LAKD Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadybininkas Evaldas Tamariūnas, tokių naujos kartos momentinių greičio matuoklių šalyje bus sumontuota 70.

Pasak jo, tai naujos kartos momentinis greičio matuoklis, kuris, be savo tiesioginių funkcijų – fiksuoti greitį, taip pat leis patikrinti techninės apžiūros galiojimą, civilinės atsakomybės draudimą, kelių naudotojo mokesčio sumokėjimą. Matuoklis stebės ne tik atvažiuojančių nuo Lauksargių pusės duomenis, bet ir išvažiuojančių iš miesto.

Šios įrangos kaina per 48 tūkst. eurų.

Tauragės mieste vaizdo kamerų sistemą atnaujina ir Tauragės rajono savivaldybė. Vienur keičiamos senos, kitur montuojamos naujos vaizdo stebėjimo kameros. Kur atsiras naujosios vaizdo stebėjimo kameros, skaitykite penktadieniniame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą