Tauragėje per ketvirtį – vos trys aukcionai

Dalintis:

Registrų centras informuoja, kad šių metų pradžioje vykusiuose aukcionuose elektroniniame varžytinių portale parduota įvairaus turto už beveik 34 mln. eurų. Iš viso vyko daugiau nei 500 varžytynių ir aukcionų, tačiau Tauragėje – vos trys.

VĮ Registrų centras praneša, kad didžiausios sumos gautos už antstolių organizuotose varžytynėse parduotą nekilnojamąjį turtą. Iš viso e.varžytynių portale pirmąjį šių metų ketvirtį buvo paskelbta beveik 3 tūkst. varžytynių ir aukcionų, tačiau įvyko per 500. Įvykusiuose aukcionuose ir varžytynėse parduoto turto vertė siekė 33,8 mln. eurų. Tai beveik dukart daugiau nei 2019 m. sausio-kovo mėnesiais, kai parduoto turto vertė buvo 18,3 mln. eurų.

Pranešama, jog antstolių skelbtose varžytynėse šiemet parduota turto už 23,4 mln. eurų, didžiąją dalį sudarė parduoti nekilnojamojo turto objektai. Bankroto administratorių varžytynėse pirmąjį šių metų ketvirtį realizuota turto už beveik 3 mln. eurų, savivaldybių aukcionuose – už 1,1 mln. eurų, kitų institucijų aukcionuose – už 1,3 mln. eurų. Pirmąjį ketvirtį taip pat įvyko Turto banko organizuoti aukcionai už 4,9 mln. eurų.

Brangiausiu e.varžytynėse ir aukcionuose parduotu objektu šiemet kol kas yra už beveik 2,9 mln. eurų Turto banko organizuotame aukcione parduotas buvęs Finansų ministerijos mokymo centras Vilniuje, Žvėryno mikrorajone.

Kilnojamųjų daiktų kategorijoje didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukė antstolių varžytynėse už beveik 45 tūkst. eurų parduoti du javų kombainai, taip pat už 33 tūkst. įsigytas naujutėlis automobilis „Ford Mustang“.

Ne tokie įspūdingi skaičiai Tauragės rajone vykusiuose aukcionuose. Pirmąjį ketvirtį Tauragės rajone įvyko vos 3 aukcionai, kurių metu parduota turto už beveik 30 tūkst. eurų. Vertingiausias per ketvirtį parduotas objektas – savivaldybei priklausęs buitinis pastatas, esantis J.Tumo-Vaižganto g. 30 (buvusi miesto pirtis). Šis objektas savivaldybės organizuotame aukcione parduotas už 25 tūkst. eurų.

Elektroninėje erdvėje varžytynes skelbia antstoliai ir bankroto administratoriai, o savivaldybės, Turto bankas ir kitos institucijos organizuoja aukcionus. Varžytynių ir aukcionų internete paslaugą Registrų centras teikia nuo 2013 metų. Nuo elektroninės paslaugos sukūrimo įvyko apie 16,5 tūkst. varžytynių ir aukcionų, kuriuose turto parduota už maždaug 480 mln. eurų.

Praėję metai Registrų centro administruojamai e. varžytynių sistemai buvo rekordiniai – viso parduota turto už beveik 120 mln. eurų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą