Tauragėje pradedamas šildymo sezonas

Dalintis:

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios Tauragės rajono ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo bei sveikatos priežiūros įstaigose. Šiemet šildymo sezonas pradedamas beveik mėnesiu anksčiau nei pernai.

Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas patvirtino, kad įmonė tiekti šilumą pasiruošusi. Nesulaukusios Gintarės Rakauskienės įsakymo, šildytis anksčiau pradėjo 5 rajone veikiančios verslo įmonės.

– Mes pasiruošę. Laukiame įstaigų vadovų išsakytų lūkesčių. Jie patys nuspręs, kada pradėti šildymą. Pernai šildymo sezonas pradėtas spalio 14 dieną. Kasmet keičiantis orams, šildymo pradžią nuspėti sunku, – sakė A.Arcišauskas.

Šilumos tinklų vadovas dar vasarą ragino šildymo sistemų prižiūrėtojus, atsakingus už pastatų būklę, suskubti ir įvertinti įrenginius, deja, bet iki šiol ne visi tą yra atlikę.

– Su daugiabučiais namais problemų neturėtų kilti, bet rajone tikrai dar yra pastatų, kurie šildymui neparuošti, – informavo Tauragės šilumos tinklų vadovas.

Išaugus kuro kainoms, brangsta ir šildymas. Tauragiškiai iki sausio turėtų mokėti po 4,67 cento už kilovatvalandę, vėliau, tikėtina, kaina kils 5–15 procentų.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą