Tauragės centre – pokyčiai automobilių statyme

Dalintis:

Šiandien akyli tauragiškiai pastebėjo pakitusį horizontalųjį kelio ženklinimą miesto centre – atsirado vietų automobiliams tose vietose, kuriose iki šiol statyti transporto priemones buvo draudžiama. Seniūnas Žilvinas Majus tvirtina, kad pokyčiai saugumui netrukdys.

Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija praėjusį penktadienį priėmė sprendimą keisti automobilių statymo vietas Vytauto gatvėje, pačiame miesto centre. Tarp sankryžų su Dariaus ir Girėno bei Bažnyčių gatvėmis jau atsirado statymo vietas žyminčios linijos. Matyti, kad gatvės dešiniajame krašte bus galima statyti daugiau mašinų.

– Neatsimenu, kodėl ten anksčiau neleista statyti. Dabar statyti mašinas bus galima beveik nuo pat sankryžos su Dariaus ir Girėno gatve. Su ugniagesiais kalbėjome, sakė, kad jiems išvažiavimui netrukdys, – sakė seniūnas. – Problema yra darbuotojai ir verslininkai. Jei dirba čia pat, tai ir automobilį nori statyti čia pat. Bažnyčių gatvėje turėjome eglučių alėjos iniciatyvą, bet gatvės pradžioje vis matydavau tas pačias mašinas prie eglučių. Pėsčiajam buvo praeiti sunku, o su dviračiu ar su vežimėliu išvis neįmanoma.

Stovėjimas Bažnyčių gatvėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tiesa, nudažius baltas linijas vairuotojai jau stato transporto priemones naujose vietose, nors statymą draudžiantys kelio ženklai vis dar kabo. Seniūnas patikino, kad nauji ženklai jau užsakyti, o senieji netrukus bus nukabinti, kad neklaidintų.

­­– Yra skirtingi rangovai. Kad viskas nenusitemptų į spalio mėnesį ir nereikėtų braižyti linijų per šlapdribą, mes prašėm, kad jas dabar nupieštų. Senuosius ženklus netrukus nukabinsim, o naujų teks palaukti, ­– tvirtino seniūnas Žilvinas Majus.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą