fbpx

Tauragės įmones lanko aplinkos ministras

Dalintis:

Šiandien Tauragėje lankosi aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Tauragės rajono savivaldybės kiemelyje ministras ir jį lydinti komanda susitiko su vietos žurnalistais, o po to išvyko į Tauragėje veikiančias gamybos įmones, taip pat į „Tauragės vandenis“ ir Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrą.

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas žurnalistams sakė, kad apsilankyti Tauragėje miesto gimtadienio proga jį pakvietė tauragiškių išrinktas Seimo narys Romualdas Vaitkus. Jis ir Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas su savo patarėjais ministro komandą lydi į Tauragėje veikiančias gamybos įmones – „Modest“, „Jupiter Bach Lietuva“, taip pat į „Tauragės vandenis“ bei Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrą. Popiet savivaldybės vadovai svečius pakvies į ekskursiją po Tauragę elektriniu autobusu.

Apie 16 valandą aplinkos ministras dalyvaus Tarptautinėje vaikų gynimo dienos šventėje Šilalėje. Po jos lankysis Šilalės savivaldybės administracijoje, užsuks į Šilalės medienos įmones.

Simono Gentvilo vizitas Tauragėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Trumpo susitikimo metu su Tauragės žurnalistais aplinkos ministras S.Gentvilas sakė, kad viena priežasčių, dėl ko jis čia lankosi, – kad Tauragė vienas pavyzdinių regionų, „pasitempusių su žaliąja energetika“. Anot ministro, čia daug potencialo ir su vėjo jėgainių energija.

– Norisi pasikalbėti, ką dar galime padaryti papildomo, kaip padėti savivaldai, ką reiktų finansuoti. Visur, kur vyksta ūkiniai procesai, gali būti ir taršos, ir naudos, – „Tauragės kurjeriui“ sakė aplinkos ministras prieš išvykdamas į įmones.

Simono Gentvilo vizitas Tauragėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Simonas Gentvilas atsakinėjo į žurnalistų klausimus apie Tauragės potencialą tapti žaliąja savivaldybe, naudotų automobilių padangų, akumuliatorių problemas ir jų sprendimo būdus. Pasak jo, tikėtina, kad ateis laikas, kai įmonės galės atiduoti padangas nemokamai, šią problemą tikimasi išspręsta per šiuos metus. S.Gentvilas taip pat atskleidė, jog Aplinkos ministerija neatsisako siekio, kad būtų sujungtos Tauragės ir Pagėgių vandentvarkos įmonės.

Pirmiausia svečiai lankėsi „Modest“ įmonėje, kuri priklauso bendrovės „Vilkyškių pieninė“ įmonių grupei. „Vilkyškių pieninės“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad aplinkos ministrui tiesiog pristatys įmonę.

Simono Gentvilo vizitas Tauragėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Papasakosim, kad tokie esam. Nesiguosim, nesigirsim, nieko neprašysim, – patikino G.Bertašius.

Tauragės rajono savivaldybės administracija, planuodama svečių iš sostinės vizitus į įmones, žurnalistų nekvietė. Anot mero D.Kaminsko, susitikimų metų žurnalistai galėtų išgirsti konfidencialios komercinės informacijos.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą