fbpx

Tauragės krašto muziejaus vadovo konkursą laimėjo Eglė Červinskaitė

Dalintis:

Šiandien Tauragės rajono savivaldybėje įvyko konkursas Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ direktoriaus pareigoms eiti. Preliminariais duomenimis, konkursą laimėjo Eglė Červinskaitė.

Iki tapdamas Seimo nariu, Tauragės krašto muziejui „Santaka“ vadovavo fotomenininkas Romualdas Vaitkus. Laikinai muziejui iki šiol vadovavo istorikas Darius Kiniulis.

Kad kandidatuos į muziejaus vadovo postą, viešai buvo paskelbusi tik renginių organizatorė-edukatorė Renata Jančiauskienė. D.Kiniulis anksčiau „Tauragės kurjeriui“ tvirtino neapsisprendęs, ar teiks savo kandidatūrą direktoriaus pareigoms eiti.

– Šiam konkursui ruošiausi, jaudinausi, labai rimtai į tai žiūrėjau. Veiklos planas parengtas, tačiau reikia sulaukti STT pažymos ir tik tada bus galima pasirašyti darbo sutartį, – sakė E.Červinskaitė.

Keturių vaikų mama Eglė Červinskaitė nuo 2016 metų dirbo laikraštyje „Tauragės žinios“, kuriam nuo 2017 metų pradėjo vadovauti – tapo redaktore-direktore. Tačiau 2020-ųjų gruodį paskelbė šią darbovietę paliekanti.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą