Tauragės mieste pradedamas įgyvendinti socialinės valgyklos projektas

Dalintis:

Tauragės mieste pradedamas įgyvendinti socialinės valgyklos projektas. Tauragės rajono savivaldybės gyventojams, turintiems mažas pajamas, patekusiems į sunkią materialinę padėtį ir jaučiantiems nepriteklių, bus sudaryta galimybė nemokamai papietauti socialinėje valgykloje darbo dienomis nuo 11 iki 13 val.

Bus patiekiami karšti pietūs iš „Maisto banko“ turimų maisto produktų. Asmenys ir šeimos galės valgyti socialinėje valgykloje arba jiems priklausančią porciją išsinešti į namus, daugkartinio naudojimo indelyje.

Tokio tipo labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ įsteigta valgykla Klaipėdos mieste veikia nuo 2021 metų. Tauragėje atidarymas numatytas rugsėjo 18 dieną, valgykla dirbs adresu Vytauto g. 76B-5, Tauragės mieste (buvusi „Rugilės“ kavinė).

Maisto paruošimą, gamybą ir maitinimą socialinėje valgykloje organizuos nevyriausybinė organizacija „Maisto bankas“, Tauragės rajono savivaldybės administracija finansuos patalpų nuomos ir komunalines išlaidas. Projektas įgyvendinamas vykdant Skurdo ir socialinės atskirties mažinimo programą.

„Įvertinus, kad jau paruošti karšti pietūs – tai dar labiau į gyventoją orientuota socialinė pagalba tiems, kurie neturi sąlygų ar sveikatos pasigaminti karšto maisto, nuspręsta atidaryti socialinę valgyklą Tauragės rajono nepasiturintiems asmenims. Tikimės dar labiau prisidėti prie socialinių miesto problemų sprendimo bei skurdo mažinimo“, – nuomonę išsakė administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė.

Dėl maitinimo paslaugų skyrimo asmenys turi kreiptis ir pateikti prašymus į Tauragės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Respublikos g. 2, Tauragė, 116 kab., informacija teikiama tel. +370 674 78 268).

Kas gali kreiptis dėl maitinimo socialinėje valgykloje, kokius dokumentus reikia pateikti ir daugiau informacijos – https://taurage.lt/veiklos-sritys/socialine-parama/#soc-programos

Tauragės rajono savivaldybės inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Viktorija on

    O tokiems, kurie galbūt neturi dokumentų jau nebus galima valgyti toje valgykloje?

Palikite komentarą