Tauragiškiai pyksta: šildymo sezonas baigtas per anksti

Dalintis:

Šiandien „Tauragės kurjerio“ redakcijos telefonas netyla – vienas po kito skambina skaitytojai, piktindamiesi, jog namuose šalta ir šildymo sezonas baigtas gerokai per anksti. Juolab, kad už lango protarpiais net sninga. Tauragės šilumos tinklų direktoriaus Audriaus Arcišausko teigimu, užtektų daugumos namo gyventojų kreipimosi ir šildymą bemat pajungtų.

Pastarąjį savaitgalį ir visą pirmadienį orai kinta kas kelios minutės – lyja, sninga, šviečia saulė. Privačių namų gyventojai gal didelio diskomforto nejaučia, tačiau daugiabučių namų gyventojams tenka gerokai pasukti galvas – kaip nesušalti gerokai atvėsusiuose butuose.

– Vaikams šalta, mokytis reikia nuotoliniu būdu. O kur dar ligoniai, pensininkai? Atėjo nauja direktorė ir iškart pasirašė potvarkį, nutraukė šildymą. Negi nematė orų prognozių? Mano namas renovuotas, bet bute – 17 laipsnių šilumos. Kaip tik dabar dar ir sninga lauke, o šildymas atjungtas, kur tai matyta? – piktinosi J.Tumo-Vaižganto gatvės daugiabučiame name gyvenanti skaitytoja.

Tokių skambučių šiandien redakcijoje sulaukėme tikrai ne vieno.

Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas patikino, kad jei sulauktų daugumos daugiabučio namo gyventojų pritarimo, tuomet šildymą būtų galima tęsti.
– Sulaukėme ir mes skambučių, laiškų iš žmonių. Bet kad jie pavieniai. Matyti, kad didžiausia problema yra nerenovuoti daugiabučiai. Tauragės dvare daugiabučiai renovuoti 100 procentų ir iš ten skambučių nesulaukėme. Beveik visus Tarailius dar šildome, nes ten buvo sukomunikuota su gyventojais. Jei gyventojai nori toliau tęsti šildymą, mes jį galime pajungti per mažiau nei pusvalandį, tačiau būtinas daugumos namo gyventojų sutikimas. Jie turi bendrauti tarpusavyje ir kreiptis į savo namo administratorių, – sakė A.Arcišauskas.

Pašnekovas taip pat užsiminė, kad pagal dabartinę orų prognozę jau nuo trečiadienio žadami kur kas šiltesni orai.

– Atsiprašome už susidariusias aplinkybes. Visgi kai bute 17 laipsnių, tai jau reikia komunikuoti su kaimynais ir prašyti šildymo pajungimo, – patikino Tauragės šilumos tinklų vadovas.

Į šąlančių gyventojų skundus sureagavo ir Tauragės rajono savivaldybė, savo feisbuko paskyroje paviešinusi atsiprašymą.

„Visi nekantriai laukiame šilto pavasario, tačiau gražiomis dienomis pasidžiaugėme neilgai, o mieste išjungus šildymą, pirmieji nemalonias oro permainas pajuto nerenovuotų daugiabučių namų gyventojai. Tauragės rajono savivaldybė atsiprašo tauragiškių kurie patyrė nepatogumų ir primena, kad dėl šildymo pratęsimo gali nuspręsti patys daugiabučių namų gyventojai, kreipdamiesi į savo namo administratorių. Tikėkimės, kad bundantis pavasaris mūsų vėl neapgaus ir džiaugsimės ne tik šiluma namuose, bet ir puikiu oru.“

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą