Buvuęs TRATC‘o vadovas K.Komskis baudos išvengė

Dalintis:

Buvęs Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro vadovas Kęstutis Komskis teisėsaugos nemalonėn pateko iškart po šeimos vasaros atostogų. Policijos pareigūnai jam surašė protokolą ir skyrė baudą už saviizoliacijos reikalavimų nesilaikymą. Tauragės teismas K.Komskiui buvo palankus.

Praėjusią vasarą, liepos 1–9 dienomis, Kroatijoje ir Juodkalnijoje atostogavusiam Kęstučiui Komskiui atostogų įspūdžius apkartino policijos pareigūnų skirta administracinė 600 eurų bauda, skirta už saviizoliacijos nesilaikymą.

Kęstutis Komskis, gavęs surašytą administracinį nutarimą, jį apskundė Tauragės apylinkės teismui. Nuotoliniu būdu vykusiame teismo posėdyje jis tvirtino, kad saviizoliacija jam nebuvo privaloma, mat į Lietuvą grįžo iš Kroatijos, kuri tuo metu buvo žaliojoje zonoje – tai reiškia, kad pastaroji valstybė saugi, joje koronavirusas tuo metu buvo nesmarkiai išplitęs ir grįžusiems turistams saviizoliacija nebuvo privaloma.

Jam oponavęs Pagėgių komisariato atstovas buvo priešingos nuomonės – nors į Lietuvą K.Komskis grįžo iš Kroatijos, saviizoliacija jam vis tiek privaloma dėl trijų dienų viešnagės kaimyninėje Juodkalnijoje. Pareigūnas tvirtino, kad nuo liepos 6 iki 18 dienos Juodkalnija buvo priskirta raudonajai zonai, iš kurios grįžus būtinas COVID-19 tyrimas ir 10 dienų saviizoliacija.

Teismas gavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro raštą, kuriame paaiškinta, kad K.Komskis grįžo į Vilnių iš Juodkalnijos, todėl jam buvusi privaloma saviizoliacija. Tačiau K.Komskis tvirtino, kad čia įsivėlusi žmogiška klaida, mat grįžtančiojo anketą už jį užpildė jo kelionių agentė.

Tauragės apylinkės teismas K.Komskio skundą tenkino ir Pagėgių policijos komisariato nutarimą skirti baudą už saviizoliacijos nesilaikymą panaikino. Savo sprendimą teismas motyvavo tuo, kad pagėgiškis į Lietuvą grįžo būtent iš Kroatijos, o ne Juodkalnijos, tai įrodo jo pateikti lėktuvo bilietai.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą