Byla dėl UAB „Šilalės vandenys“ neteisėto traktorių įregistravimo perduota teismui

Dalintis:

Tauragės policijos komisariatas informuoja, kad pareigūnai baigė tirti bylą dėl UAB „Šilalės vandenys“ traktorių, kurie buvo nurašyti kaip metalo laužas, neteisėto įregistravimo. Prokuratūra kaltinamąjį aktą jau perdavė Tauragės apylinkės teismui.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariatas (AVPK), 2020 m. gegužės 4 d. policija gavo informaciją, jog UAB „Šilalės vandenys“ fiktyviai nurašė ir neva į metalo laužą pardavė veikiančius šiai bendrovei priklausančius traktorius BOREKS-2628 ir LTZ40. Tiriant aplinkybes pavyko nustatyti, kad traktoriai veikiantys ir metalo laužo supirktuvės net nepasiekė – jais sėkmingai naudojosi įmonės darbuotojai.

Atliekant ikiteisminį tyrimą taip pat paaiškėjo, kad suklastojus dokumentus minėti traktoriai buvo neteisėtai įregistruoti bendrovės darbuotojų artimųjų vardu Lietuvos Respublikos traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų priekabų registre. Tai, kaip įtariama, įvykdė Šilalės rajono savivaldybės administracijos darbuotojas. Šiam ilgamečiam savivaldybės darbuotojui pareikšti įtarimai dėl dokumentų klastojimo ir neteisėto teisių į daiktą įregistravimo. Bendrovės darbuotojai taip pat įtariami suklastoję dokumentus ir padėję savivaldybės tarnautojui neteisėtai įregistruoti šiuos traktorius.

Traktoriai ikiteisminio tyrimo metu grąžinti saugojimui UAB „Šilalės vandenys“.

Asmenims gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą