Byloje dėl delspinigių laimėjo „Tauragės futbolas“

Dalintis:

Viešoji įstaiga „Tauragės futbolas“ kreipėsi į teismą prašydama pripažinti notarės vykdomąjį raštą dėl susidariusių daugiau nei 3 tūkst. eurų delspinigių negaliojančiu. Bylą prieš Tauragės rajono savivaldybės administraciją „Tauragės futbolui“ pavyko laimėti.

2010 metais VšĮ „Tauragės futbolas“ iš banko pasiskolino 86 tūkst. eurų. Būdama šios įstaigos dalininke, Tauragės rajono savivaldybė paskolai suteikė garantiją. Paskolą išmokėti visgi teko garantiją davusiai savivaldybei, todėl pastaroji 2016 metais su „Tauragės futbolu“ pasirašė sutartį, pagal kurią įsiskolinusi įstaiga turėjo skolą savivaldybei grąžinti dalimis.

Kaip pasiskolinti pinigai nebuvo grąžinti bankui, taip jie negrįžo ir savivaldybei. Todėl imtasi rimtesnių veiksmų – nuspręsta vienašališkai nutraukti sutartį su „Tauragės futbolu“ dėl skolos grąžinimo ir prasidėjo išieškojimo procedūros, kurių metu priskaičiuoti delspinigiai. Dėl pastarųjų ir kilo teisminis ginčas.

Civiliniame ieškinyje „Tauragės futbolas“ bandė užginčyti 3320 Eur delspinigius.

Tauragės apylinkės teismas tenkino „Tauragės futbolo“ ieškinį. Notarės vykdomuoju raštu iš „Tauragės futbolo“ išieškomų delspinigių suma mažinama – vietoj 3320 Eur mokėti teks 59 Eur. Taip pat Tauragės rajono savivaldybė turės atlyginti „Tauragės futbolui“ bylinėjimosi išlaidas. Jos siekia 799 Eur.

Šis sprendimas dar gali būti skundžiamas.

Dėl įsiskolinimų savivaldybei „Tauragės futbolas“ neteko stadiono, esančio Dariaus ir Girėno gatvėje, – paskelbtos šio turto varžytynės. Joms neįvykus, Tauragės rajono tarybai antstoliai pasiūlė stadioną perimti. Žinoma, ne už dyką – tektų sumokėti numatytą kainą, kuri siektų 352 tūkst. eurų. Taryba su šiuo siūlymu nesutiko, mat tokių lėšų biudžete nėra. Bus skelbiamos dar vienos varžytynės.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Pingback: 2021 metų futbolo “įgriuvos” – Mano Futbolas

Palikite komentarą