Chuliganus tramdžiusiems pareigūnams prireikė medikų

Dalintis:

Sekmadienio vakarą picerijoje, esančioje Vytauto gatvėje, prireikė policijos pareigūnų pagalbos. Trys neblaivūs vyrai sukėlė konfliktą ir ėmė gadinti maitinimo įstaigos inventorių.

Pranešimas apie konfliktuojančius Tauragėje esančios picerijos lankytojus gautas sekmadienį, 20.12 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informuoti, kad neblaivūs vyrai pradėjo įžeidinėti picerijos darbuotojus, gadinti turtą.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai sulaikė 41-erių, 38-erių ir 31-erių vyrus. Šie sulaikomi priešinosi, todėl pareigūnai vėliau turėjo kreiptis į medikus. Kokius sužalojimus patyrė trys policijos pareigūnai, komisariatas nedetalizuoja. Anot Tauragės AVPK atstovės Linos Banienės, po medikų apžiūros trys policijos pareigūnai tęs gydymą namuose.

– Su darbuotojais pradėjusi konfliktuoti kompanija, paprašyta išeiti, nesutiko ir buvo iškviesti policijos pareigūnai. Sulaikyti asmenys policijos pareigūnams yra žinomi, teisti už įvairius nusikaltimus. Jie buvo išvežti į Klaipėdos AVPK areštinę, – sakė L.Banienė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams ir viešosios tvarkos pažeidimo.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

3 komentarai

  1. Hebra tiesiog atsipalaidavo,kažin kas bus kai aš atsipalaiduoti

  2. Anonimas on

    Tai gal parinkite policijos pareigunus kad nenukentetu priklijuoti nagai ar blakstienos🤔

Palikite komentarą