Daug kartų teisti narkotikų sandėrio dalyviai sės už grotų

Dalintis:

Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo narkotinių medžiagų įsigijęs tauragiškis Nerijus Antanaitis ir jų jam pardavęs Giedrius Narkevičius. Nagrinėjant bylą vyrai bandė gelbėti savo kailį – teigė, kad vienas pardavė, o kitas pirko ne narkotikų, o vaistų narkomanijai gydyti. Tačiau tokie teiginiai teismo neįtikino.

Teisiamųjų suolas 43-ejų Nerijui Antanaičiui ir 44-erių Giedriui Narkevičiui – ne naujiena. N.Antanaitis teistas jau 12 kartų, o G.Narkevičius – 8. Šįkart vyrai prieš teismą stojo dėl narkotikų sandėrio, įvykusio 2019-ųjų spalio 15 dieną. Tauragiškis N.Antanaitis, teismui pradėjus nagrinėti bylą, sakė važiavęs į Kauną įsigyti vaistų nuo narkomanijos. Pagelbėti jam sutikęs Kaune gyvenantis G.Narkevičius, pas kurį N.Antanaitis vyko skolintu automobiliu kartu su Ovidijumi P.

Prekę gauti pavyko – G.Narkevičius parūpino. Teismui parodymus davęs N.Antanaitis prisipažino dalį pirkinio drauge su bičiuliu suvartoję dar pakeliui namo. Tik į juos ramiai grįžti nepavyko – Tauragėje abu narkotinių medžiagų pirkėjus pasitiko policijos pareigūnai. Atlikus asmens kratą rastas Kaune įsigytas pirkinys, o N.Antanaičio namuose – ir daugiau narkotikų. Šaldytuve vyras, neturėdamas gydytojo recepto, laikė metadoną – paprastai gydymui nuo narkomanijos skiriamą vaistą. Byloje pateikiamas ir dar vienas epizodas – 2020-ųjų sausio 2-ąją kaltinamojo kišenėje pareigūnai ir vėl rado narkotinių medžiagų.

– Darau klaidas, nuveža į įkalinimo įstaigą ir vėl pradedu iš naujo. Ten baisiau negu laisvėje, – teismo posėdyje bylos nagrinėjimo metu duodamas parodymus sakė N.Antanaitis.

Kaune šiam vyrui narkotikų pardavęs G.Narkevičius teismui irgi tvirtino manęs parduodantis vaistus. Jo tvirtinimu, tai buvo vienintelis kartas, kai ėmėsi tokios prekybos.

Nepaisant visų kaltinamųjų pateiktų gynybinių versijų, Tauragės apylinkės teismas nusprendė, kad abu vyrai kalti ir jiems skirtina reali laisvės atėmimo bausmė. N.Antanaičiui skirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė, tačiau prie jos pridėjus ir subendrinus ankstesnius nuosprendžius, jis turės kalėti pusketvirtų metų. G.Narkevičiui teismas skyrė ketverių metų laisvės atėmimo bausmę.

Nuosprendis dar gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą