fbpx

Dėl bokšto dažymo metu įvykusios nelaimės pradėtas tyrimas

Dalintis:

Policijos komisariatas pranešė, kad pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl prieš daugiau nei mėnesį nutikusios nelaimės. Apie ją pranešė medikai, sužinoję, kokiomis aplinkybėmis vyras nukentėjo.

Šią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl gauto pranešimo apie nelaimę darbą. Skelbiama, jog rugpjūčio 5 dienos vakarą buvo atliekami dažymo darbai Vytauto gatvėje, kurių metu 20-metis darbininkas krito nuo metalinio tiltelio ir susižalojo.

Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Klaipėdos teritorinio skyriaus patarėjas Raimundas Leonavičius atskleidė, kad nelaimė įvyko dažant televizijos bokštą. Nors buvo naudojami specialūs apraišai, jie nepadėjo.

– Darbininkas krito iš maždaug 6 m aukščio ir sunkiai susižalojo. Lūžo kojų, dubens kaulai, jis gydytas ligoninėje. Mūsų inspekcijos specialistai atliko tyrimą ir jo medžiagą perdavė policijos pareigūnams, – teigė R.Leonavičius.

VDI patarėjas taip pat atskleidė, kad apie įvykį inspektoriams nebuvo pranešta iškart. Pranešimas gautas jau sužalotam darbininkui atsidūrus ligoninėje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl darbo saugos reikalavimų pažeidimo. Darbdaviui arba jo įgaliotam asmeniui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą