Dėl vagystės įtariamas plovyklos darbuotojas

Dalintis:

Į policijos pareigūnus dėl vagystės kreipėsi savitarnos plovyklos vadovas. Jis pateikė informaciją, kad pasisavinti pinigai bei plovyklos žetonai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnams pateikta informacija, kad dar praėjusią savaitę apšvarinta savitarnos plovyklos kasa. Dariaus ir Girėno gatvėje esančios savitarnos plovyklos vadovas pastebėjo, kad liepos 21 dieną apie 21.12 val. iš kasos dingo nemaža suma grynųjų bei žetonų. Bendras nuostolis siekia 5 tūkst. eurų.

Kaip informavo Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė, dingo 820 eurų vertės plovyklos žetonų, o grynųjų nugvelbta net 4 tūkst. eurų. Įmonės vadovas pareigūnams teigė įtariantis plovyklos darbuotoją, kuris yra Tauragės rajono gyventojas. Manoma, kad plovyklos kasą jis apšvarina ne pirmą kartą.

Komisariato atstovė atskleidė, kad šiuo metu pareigūnai tikrina plovyklos vaizdo kamerų įrašus. O su įtariamu galimai kasą apvogusiu darbuotoju susisiekti nepavyksta nei plovyklos vadovui, nei policijos pareigūnams.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto pasisavinimo. Jei įtarimai pasitvirtins, plovyklos darbuotojui gresia viešieji darbai, bauda arba net laisvės atėmimas iki trejų metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą