Dėvėtų drabužių parduotuvėse rasti į kasą neįmušti pinigai

Dalintis:

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdybos pareigūnai pranešė, kad išaiškinta mokesčius slėpusi ir atlyginimus vokeliuose mokėjusi Plungės įmonė, kuri Tauragėje turi dvi dėvėtų drabužių parduotuves. Tyrimas pradėtas dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo ir neteisingų duomenų apie pajamas pateikimo.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Klaipėdos apygardos valdybos pareigūnai, vadovaujant Klaipėdos apygardos prokuratūrai, išaiškino, kad bendrovėje veikė vokelių sistema. Niekur neapskaitytas darbo užmokestis buvo mokamas įmonėje įdarbintiems asmenims, kurių yra daugiau nei 20. Skaičiuojama, kad neoficialiai išmokėtų atlyginimų suma gali siekti per 40 tūkstančių eurų.

Įtariama, kad įmonė neapskaitė apie 150 tūkstančių eurų pajamų, gautų iš prekybos dėvėtais drabužiais. Bendradarbiaujant su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI), įvairiose su bendrove susijusiose vietose buvo atlikta 10 kratų, kurių metu keturiose parduotuvėse rasta beveik 10 tūkstančių eurų grynųjų pinigų. Įtariama, kad tai neapskaitytos savaitės pajamos.

Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine dėvėtų drabužių prekyba, turi fizines parduotuves Tauragėje, Plungėje ir Gargžduose.

Išsamiau penktadieniniame laikraščio numeryje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą