Dviejų patikrinimų metu – vienas girtas vairuotojas

Dalintis:

Tauragės policijos pareigūnai tikrino vairuotojų blaivumą ketvirtadienį, sekmadienį ir pirmadienio rytą. Tik ketvirtadienį nustatytas vienas alkoholio padauginęs vairuotojas.

Socialinio tinklo „Facebook“ grupėse vairuotojai kaskart praneša vieni kitiems apie keliuose dirbančius policijos pareigūnus. Taip buvo ir ketvirtadienį, kai informuota, jog Tauragėje budi pareigūnai ir tikrina vairuotojų blaivumą. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Lina Banienė „Tauragės kurjerį“ informavo, kad patikrinimas buvo atliekamas nuo 6 iki 9 val.

– Priemonės metu buvo stabdomos visos transporto priemonės, tikrinamas vairuotojų blaivumas. Nustatytas vienas neblaivus vairuotojas. Patikrinimo metu vairuotojas, gim. 1967 m., į alkotesterį pripūtė 0,52 prom., – pateikė duomenis komisariato atstovė.

Toks patikrinimas buvo atliekamas ir sekmadienį bei vakar, pirmadienį. Pasak L.Banienės pateiktų duomenų, ankstyvą sekmadienio rytą Tauragės rajone patikrintos 25 transporto priemonės. Tarp vairuotojų pažeidimų nebuvo nustatyta. Pirmadienio rytą patikrinti 57 vairuotojai – pažeidimų taip pat nebuvo nustatyta.

– Norėdami užkirsti kelią neblaiviems vairuotojams, keliantiems pavojų ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumui, policijos pareigūnai ir toliau vykdys vairuotojų blaivumo patikrinimus, intensyviai patruliuodami visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje. Raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijos pareigūnams, – paragino Tauragės AVPK atstovė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą