Eismas per šventes nesustojo: tauragiškiai bandė išvykti į svečius

Dalintis:

Šventiniu laikotarpiu, nuo gruodžio 23-iosios iki gruodžio 28-osios ryto, Tauragės miesto prieigose įrengtuose postuose patikrinta 11 511 transporto priemonių. Nors dauguma tauragiškių pakluso nurodymams ir liko švęsti namuose, buvo ir tokių, kurie skriete praskriedavo pro patruliuojančius pareigūnus.

Prieš šventes dar labiau sugriežtinus judėjimą tarp savivaldybių įvestas reikalavimas vienu automobiliu keliauti tik vieno šeimos ūkio nariams. Policijos pareigūnams kontroliuoti įvažiuojančius ir paliekančius miestą gyventojus padėjo šauliai ir policijos rėmėjai.

– Tikėjomės, kad bus daug mažesnis keliaujančiųjų srautas, bet net Kūčių vakarą mašinų buvo daug. Dauguma vairuotojų turėjo atvykti leidžiančius dokumentus, bet pripažino, kad realiai gyvena kitoje savivaldybėje, – „Tauragės kurjeriui“ sakė šaulys savanoris, budėjęs Šilalės gatvėje.

Per visą šventinį laikotarpį Tauragės pareigūnai į miestą neįleido 79 automobilių, o išvykti uždraudė 38. Nustatyti ir 9 Administracinio nusižengimų kodekso pažeidimai. Tauruose automobilius stabdę pareigūnai turėjo persiorientuoti ir įrengti net tris užkardas. Vienas vairuotojas nepaklusęs nurodymui sustoti pralėkė pro postą ir pasuko link Tauragės dvaro. Po tokio akibrokšto poste budintys policininkai pradėjo stabdyti ne tik į ir iš miesto važiuojančius automobilius, bet ir vairuotojus, kurie keliauja į ir iš Taurų.

Trečiasis per mėnesį organizuojamas pareigūnų darbas stacionariuose policijos postuose prasidės gruodžio 31 d. 13 val. ir tęsis iki sausio 3 d. 21 val.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą