Ekspertai nustatė: Stoties gatvėje buvo gaminami narkotikai

Dalintis:

Policijos pareigūnai dar 2018-ais metais atliko patikrinimą Stoties gatvėje. Prieš pusantrų metų, vasarą, policija aptiko džiovinamas aguonų galvutes ir galimai jau paruošto jų ekstrakto. Tik šiemet gauta ekspertų išvada patvirtino spėjimus – mieste buvo gaminami narkotikai.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad dar 2018-ųjų liepos 30 dieną gautas pranešimas, jog iš buto Stoties gatvėje sklinda stiprus acetono kvapas, o nenustatyti asmenys renka aguonų galvutes. Pareigūnai reagavo nedelsiant.

Įtariamųjų namuose tąkart jie nerado, tačiau apžiūrint teritoriją pastebėta nemažai įtartinų radinių. Lauko tualete rasti plastikiniai maišai su augalinės kilmės medžiagomis, plastikiniai buteliukai su tamsios spalvos skysčiu. Rasti ir į medžiagą suvyniotos galimai narkotinės medžiagos. Už lauko tualeto buvusiame darže pastebėtos ant laikraščių džiovintos aguonų galvutės.

Įtartinus radinius pareigūnai pateikė ekspertams. Tik šių metų vasario 6-ąją gauta išvada, kad prieš pusantrų metų rastos medžiagos yra narkotinės.

Iš viso surasta daugiau nei 1393 g aguonų ir jų dalių, 5722 ml jau paruošto aguonų ekstrakto.

Tauragės AVPK atstovai informavo, kad pareigūnai turi duomenų, kas vykdė nusikalstamą veiką, tačiau kol kas oficialiai įtarimai dar niekam nepareikšti.

Tauragės komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Už šią nusikalstamą veiką įtariamiesiems gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą