fbpx

Fiksuoti ir dvigubai leistiną greitį viršiję vairuotojai

Dalintis:

Kelių eismo taisyklių ir greičio apribojimų paiso ne visi vairuotojai. Tauragės policijos komisariato pareigūnai fiksavo greitį viršijusius vairuotojus. Vienas jų spaudė net 165 km/h greičiu.

Rugsėjo 2-ąją Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai vykdė leistino greičio kontrolę Tauragės rajono keliuose. Greičio ruože, kur leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 90 km/h greičiu, kai kurie vairuotojai greičio pedalą spaudė kur kas smarkiau.

Komisariatas praneša, kad vienas vairuotojas užfiksuotas važiuojantis 140 km/h greičiu. Dar vienas greičio mėgėjas „išspaudė“ 165 km/h. Visiems greitį viršijusiems vairuotojai pranešimai apie užfiksuotus pažeidimus bus išsiųsti elektroniniu paštu, jei šis nurodytas valstybės informacinėse sistemose.

Pareigūnai informuoja, kad veikia ir elektroninė pristatymo dėžutė į kurią taipogi gali būti siunčiami apie pažeidimus pranešantys laiškai, jei asmuo yra ją aktyvinęs. Jei asmuo neturi sukurtos elektroninio pristatymo pašto dėžutės, apie užfiksuotą pažeidimą pranešama rašytiniu laišku.

Tauragės AVPK pareigūnai primena, kad ruduo – lietingiausias metų laikas ir vairuotojai turi prisitaikyti prie pavojingesnių vairavimo sąlygų. Derėtų važiuoti lėčiau ir stengtis staigiai nestabdyti, nes dėl lietaus pablogėja matomumas, ilgėja stabdymo kelias ir didėja avaringumas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą