Vakar Stoniškiuose (Pagėgių savivaldybė) įvyko eismo nelaimė, kurios metu nukentėjo vairuotojas. Keliu Pagėgiai-Šilutė iš Sovetsko automobiliu „VW Passat“ važiavo penkiasdešimt septynerių metų Grabupėlių kaimo (Šilutės r.) gyventojas, kurio vairuojama mašina trenkėsi į Stoniškių autobusų stotelėje stabtelėjusio maršrutinio autobuso, priklausančio Kauno autobusų parkui, užpakalinę dalį. Nuo smūgio vairuotojas galva trenkėsi į automobilio stogą ir išmušė priekinį langą.
Nors ir patyręs sužalojimus vairuotojas pats sugebėjo išlipti iš aplamdyto automobilio. Į įvykio vietą atvykę medikai nukentėjusįjį nugabeno į Šilutės miesto ligoninę. Pirminiais įvykį tiriančių pareigūnų duomenimis, avarijos priežastis galėjo būti nuovargis ir nedėmesingumas. Neatmetama prielaida, kad automobilio vairuotojas galėjo užsnūsti. Pigesnio kuro gabenimu iš Kaliningrado srities besiverčiantys pamario krašto gyventojai neretai Sovetsko-Panemunės pasienio perėjimo punkte praleidžia po bemiegę naktį.
Galimo nuovargio pasekmė – avarija
Dalintis:
Žymos:
Dalintis:
Pranešk naujieną
Prenumerata
Kontaktai