Garbaus amžiaus vyriškis tapo apgaviko auka ir patyrė 2 000 eurų žalą

Dalintis:

Tauragėje, Jono Viktoro Kalvano parke, garbaus amžiaus vyriškis, gim. 1942 m., buvo užkalbintas tamsaus gymio, rusiškai kalbančio asmens.

79-erių vyriškio sutiktas nepažįstamasis prisistatė esąs iš Sakartvelo ir užsimezgusio pokalbio metu, jam padovanojo „prabangių“ puodų rinkinį.

Tęsiant pokalbį, nepažįstamasis paprašė senolio pinigų kelionei į Sakartvelą. Šis su savimi prašomos sumos neturėjo, todėl nepažįstamasis operatyviai pasisiūlė jį nuvežti iki bankomato. Gavęs pinigus, vyriškis iš Sakartvelo paprašė senolio išperkamosios nuomos būdu nupirkti jo sūnui „menkos“ vertės telefoną – „iPhone 13 Pro max“. Senolis ir šį nepažįstamojo norą išpildė.

Garbaus amžiaus vyriškis tik gavęs sąskaitą už telefoną, suprato, kad pakliuvo į sukčių pinkles. Dėl solidaus amžiaus ir adekvačiai neįvertintos situacijos, garbaus amžiaus vyriškis patyrė 2 000 eurų žalą.

Policija įspėja gyventojus būti budriais ir nepakliūti į sukčių pinkles. Pastaruoju metu jiems ypač suaktyvėjus, patiklūs gyventojai ne tik gali prarasti savo santaupas bankuose, bet ir turėti nemalonumų dėl neteisėtai sudarytų sutarčių su mobiliojo ryšio operatoriais.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą