Girtą vairuotoją sustabdė akylas tauragiškis

Dalintis:

Pirmadienio vakarą policijos pareigūnams pranešta apie Gedimino gatvėje sustabdytą galimai neblaivų vairuotoją. Jam kelią užblokavo kitas vairuotojas.

Deja, kai kurie „vairuotojai“ prie vairo sėda apsvaigę nuo alkoholio, yra neatsakingi, nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimų, kelia didžiulę grėsmę sau ir kitiems eismo dalyviams.

Balandžio 17 d., apie 20.52 val., Tauragėje, Gedimino gatvėje, budrus Tauragės miesto gyventojas pastebėjo po kelią iš vienos eismo juostos į kitą įtartinai manevruojantį automobilį „VW Passat“.

Nepabūgęs akivaizdžiai neblaivaus vairuotojo, blokuodamas kelią ir naudodamas garsinį signalą, priverstinai sustabdė šį minėtą automobilį, atidarė jo dureles, iš užvedimo spynelės ištraukė automobilio raktelius ir apie tai nedelsiant pranešė policijos pareigūnams.

Prie automobilio „VW Passat“ vairo sėdėjusiam tauragiškiui, gim. 1986 m., alkoholio matuokliu buvo nustatytas 4,03 promilės girtumas. Šis asmuo teisės vairuoti net nebuvo įgijęs.

Pareigūnai dėl šio atvejo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Policija džiaugiasi vis dažniau sulaukiantys pilietiškų gyventojų pranešimų apie neblaivius vairuotojus, sėdančius prie vairo.

Norime paskatinti žmones būti atsakingais eismo dalyviais, todėl raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedelsiant praneškite policijos pareigūnams.

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą