fbpx

Grasinimas sužaloti socialinę darbuotoją atvedė į belangę

Dalintis:

Dėl grasinimo peiliu sužaloti socialinę darbuotoją, įsibrovimo į pažįstamo žmogaus namą ir sugyventinės sumušimo tauragiškis Egidijus R. pripažintas kaltu. Jaunas vyras neteks laisvės.

Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Egidijui R., kuris buvo kaltinamas tuo, kad pernai birželio 26-ąją neblaivus grasino peiliu sužaloti namo kieme buvusią socialinę darbuotoją. Pareigūnai nustatė, kad tuo metu kaltinamasis buvo neblaivus – įpūtė 2,88 prom. Kaltinamajame akte – dar du nusikalstami epizodai, kuriuos Egidijus R. įvykdė vėliau. Gruodžio 16-ąją jis išdaužė stiklą ir įsibrovė į pažįstamo R.N. namą, kur jį užmigusį rado policijos pareigūnai. O 2021-ųjų sausio 13-osios naktį išgertuvių metu jis sumušė savo sugyventinę G.R. Pastarąjį kartą pareigūnai alkoholio matavimo prietaisu nustatė 2,07 prom. girtumą.

Teisme kaltinamasis savo kaltę pripažino tik iš dalies. Tvirtino, kad socialinei darbuotojai tikrai nebūtų dūręs, o grasino nežinodamas, kas ji tokia. Be to, dažnai kieme vaikščiodavo su peiliu ir tai žinodami kaimynai jau nebekreipė dėmesio. Ikiteisminio tyrimo metu vyras atskleidė ir tai, kad išgėręs mato vaiduoklį – mergaitę balta suknele, stovinčią kambaryje. Tik teismo salėje vykusio posėdžio metu patikino suprantąs, kad šie regėjimai netikri.

Į R.N. namus kaltinamasis pasakojo įsibrovęs ieškodamas sugyventinės. Esą jau kartą tuose namuose girtavusi moteris buvo sužalota, todėl jis siekė ją surasti ir apsaugoti.

Klausiamas apie sugyventinės G.R. sumušimą Egidijus R. tvirtino, kad kilo konfliktas, kurio metu G.R. sudaužė jo telefoną, vėliau ir kompiuterį. Konfliktui įsisiūbavus jis moteriai ne kartą trenkė, spyrė. Sumušta G.R. pagalbą išsikvietė pasislėpusi kaimyno lauko tualete. Kaltinamasis teismui tvirtino, kad dar tą pačią naktį jiedu susitaikė.

Tauragės apylinkės teismas pripažino Egidijų R. kaltu dėl visų trijų kaltinimų. Jam skirta 2 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Taip pat jis privalės sumokėti 800 eurų baudą už ankstesnį teismo nuosprendį, kuris iki šiol neįvykdytas. Kaltinamasis turės atlyginti Valstybinės ligonių kasos civilinį ieškinį – 19 Eur.

Nuosprendis dar gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą