Į griovį nulėkusioje „Audi“ – cigarečių dėžės

Dalintis:

Antradienį, 16.30 val., kelyje Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas pareigūnų reikalavimui sustoti nepakluso automobilio „Audi A6 Avant“ vairuotojas. Pagėgių policijos komisariato pareigūnai pradėjo persekioti automobilį.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Endriškių kaimo ribose, vyras nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo į pakelės griovį. Policijos pareigūnams sulaikius blaivų 33-ejų vyrą paaiškėjo, kad automobilis neapdraustas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu ir asmuo neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės.

Galiausiai apžiūrint automobilį, jo bagažinėje rastos keturios kartoninės dėžės, kuriose buvo 2000 pakelių „Minsk Capital QS“ cigarečių nepaženklintų lietuviškomis banderolėmis. O atliekant asmens apžiūrą vyriškio rankinėje surastas maišelis su baltos spalvos milteliais – galimai narkotine medžiaga.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti bei bus sprendžiama patraukti vyrą administracinėn atsakomybėn dėl akcizinių prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo. Taip pat dėl nepaklusimo uniformuoto policijos pareigūno prašymui sustoti, dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės vairuoti bei dėl neapdraustos civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu transporto priemonės, kuri dalyvavo viešajame eisme.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą