fbpx

Į kitą savivaldybę: kas pirkti karvės, kas automobilio, o kas – į pasimatymą

Dalintis:

Vyriausybės nutarimu judėjimo tarp savivaldybių suvaržymai galios iki vasario pabaigos. Nors planuojama šiuos draudimus peržiūrėti, atsižvelgiant į sergamumo rodiklius, kyla abejonių, ar tai greitai keisis. O šiuo metu policijos pareigūnai organizuoja mobiliuosius postus, kuriuose tenka išgirsti ne vieną įdomų pasiteisinimą, kodėl skubama į kitą savivaldybę.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai praneša, kad praėjusį savaitgalį ir toliau laikantis karantino ribojimų Tauragės mieste policijos postuose patikrinta 1535 transporto priemonės. Į Tauragę nebuvo įleista 14 automobilių, iš miesto išvykti neleista 2 transporto priemonėms ir taip pat nustatyta 14 administracinių nusižengimų.

Pagėgių savivaldybėje buvusiuose postuose patikrinta 757 transporto priemonės. Iš jų 7 nebuvo įleistos į Pagėgius ir nustatyti 2 administraciniai nusižengimai.

Daugiausiai patikrinimų savaitgalį atlikta Šilalėje – ten sustabdyta 1581 transporto priemonė. Į Šilalę neįleista 12 automobilių. Nenustatyta pažeidimų.

Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė atskleidė, kad pareigūnai išgirsta labai įvairių pasiteisinimų, kodėl prireikė nuvykti į kitą savivaldybę. Atstovė informavo, kad pagrindinė transporto priemonių neišleidimo iš savivaldybės priežastis – vykimas į kitą savivaldybę pirkti automobilio.

– Pasitaikė atvejis, kai moteris norėjo parsivežti savo dukterėčią. Bet pareigūnams patikrinus minėtos dukterėčios duomenis, paaiškėjo, kad ši – net ne Lietuvos gyventoja. Jos gyvenamoji vieta Rusija, – sakė L.Banienė.

Taip pat pareigūnams teko išgirsti tokius pasiteisinimus, kaip vykimas į Klaipėdą su antrąja puse pasivaikščioti, nuvežti draugei šaltienos ar net įsigyti karvę. Sustabdyti ir trys neblaivūs vyrai, traukę kiton savivaldybėn užsipilti kuro. Vienos transporto priemonės vairuotojas tvirtino vienišam seneliui vežantis maisto atsargų, tik šių turėjęs ne tiek daug – du pakelius plikomos sriubos ir batono. Pareigūnams atidžiau patikrinus informaciją paaiškėjo, kad senelis ne toks vienišas – juo rūpinasi kartu gyvenantys artimieji. Galiausiai pareigūnai sutrukdė ir pasimatymui.

– Vyras ketino vykti pas moterį, gyvenančią kitoje savivaldybėje, su rašteliu, kuriame buvo parašyta, kad moteris leidžia naktį praleisti pas ją. Deja, tai nėra tinkamas „dokumentas“ ir pateisinama priežastis vykti į kitą savivaldybę, – trumpai paaiškino L.Banienė.

Gyventojams primenama, kad draudimas judėti tarp savivaldybių galioja iki vasario 28 dienos vidurnakčio. Keliaujant su savimi patariama turėti dokumentus, pagrindžiančius keliavimo priežastį – taip palengvinsite darbą pareigūnams ir nesudarysite transporto priemonių spūsčių.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą