fbpx

Ieškomas dviratininkę kliudęs vairuotojas

Dalintis:

Vakar Tauragėje užfiksuotos dvi eismo nelaimės, kurių metu prireikė ir policijos pareigūnų įsikišimo. Ankstyvą rytą partrenktai dviratininkei buvo iškviesta ir greitoji medicinos pagalba.

Pranešimas apie nelaimę Šilalės ir T.Ivanausko gatvių sankryžoje gautas pirmadienį 7.20 val. Pirminiais duomenimis, T.Ivanausko gatve važiavęs automobilis nepraleido Šilalės gatve važiavusios 65-erių dviratininkės ir ją kliudė. Moteriai prireikė medikų pagalbos, mat griūdama ji susitrenkė veidą. Po apžiūros jai nustatytas nosies sumušimas.

Policijos pareigūnai aiškinasi, kokios markės automobilis trenkėsi į moterį ir kas jį vairavo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jei pavyks nustatyti įtariamąjį, šiam grės bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Kiek vėliau tą pačią dieną gautas pranešimas apie kitą nelaimę, buvusią Skaudvilėje. 10.58 val. 49-erių vyro vairuojamas „Citroen Xsara Picasso“ trenkėsi į stovėjusį „Ford Transit“. Kaltininkas iš avarijos vietos pasišalino, tačiau netrukus pareigūnai jį rado. Vairuotojui nustatytas 1,90 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą