fbpx

Ilgąjį savaitgalį netrūko buitinių konfliktų

Dalintis:

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, ilgąjį Joninių savaitgalį buvo gausu iškvietimų dėl smurto protrūkių. Tik rimtesnių incidentų pavyko išvengti.

– Ilgąjį savaitgalį pareigūnams darbo netrūko. Šventės Tauragės mieste ir rajone praėjo sklandžiai, be rimtesnių incidentų. Pareigūnai sulaukė daugiau pranešimų nei įprastais savaitgaliais. Teko dažniau reaguoti į įvykius susijusius su buitiniais konfliktais bei viešosios tvarkos pažeidimais, – apie savaitgalį glaustai pasakojo Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) penktadienį paryčiais sulaukė iškvietimo į Vytauto gatvę. Pranešta, kad iš privataus namo sklinda triukšmas, neleidžiantis aplinkiniams gyventojams ilsėtis. Atvykę pareigūnai girdėjo garsiai skambančią muziką, o juos pasitiko 41-erių namų šeimininkė, nuo kurios sklido alkoholio kvapas. Ji atsisakė pasitikrinti girtumą. Pradėtas administracinio nusižengimo tyrimas dėl viešosios rimties trikdymo.

Gerokai vėliau, 22.21 val. pranešta apie neramumus Eidintų kaime. Pareigūnus iškvietęs pranešėjas informavo, kad neblaivys vyras benzininiu pjūklu parke pjausto medžius. Atvykę policijos pareigūnai rado neblaivų 38-erių vyrą – alkoholio matavimo prietaisu nustatytas 3,62 prom. girtumas. Įvykio aplinkybės kol kas tikslinamos.

Prieš pat vidurnaktį pranešta apie prasidėjusias muštynes Baltrušaičiuose. Tarpusavyje konfliktavo 51-erių ir 49-erių vyrai. Abu buvo išgėrę – 51-erių vyras įpūtė 2,07 prom., o 49-erių – 1,95 prom. Vis dėlto, atvykus policijos pareigūnams abu patikino pretenzijų vienas kitam neturintys ir pareiškimų nerašė.

Jau po vidurnakčio, šeštadienį, gauta informacija apie muštynes Laisvės gatvėje, Tauragės mieste. Komisariatas informuotas, kad konfliktas įsiplieskė pavėsinėje. Įvykio vietoje rasti trys neblaivūs vyrai – 48-erių, 34-erių ir 33-ejų metų. Vienas kitam jie pretenzijų neturėjo, todėl pareigūnų paprašyti išsiskirstė.

Dėl garsios muzikos pareigūnai šeštadienį 2.20 val. iškviesti į Pušų gatvę. Namuose policijos pareigūnai išvydo vykstančias išgertuves, buvo girdėti garsiai sklindanti muzika. Neblaivus 48-erių išgertuvių dalyvis į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė 2,84 prom. Galiausiai jis ėmė įžeidinėti policijos pareigūnus, priešinosi, todėl buvo sulaikytas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą