Ilgąjį savaitgalį – sustiprinta kontrolė

Dalintis:

Pareigūnai informuoja, kad ilgąjį savaitgalį, kai galbūt didelė dalis gyventojų suskubs lankyti artimųjų kituose miestuose, lankys mirusiųjų kapavietes, ypatingas dėmesys bus skiriamas viešajai tvarkai.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą spaudai, kuriame įspėja, kad didėjant COVID-19 atvejų skaičiui Tauragės, Šilutės ir Šilalės rajonuose, pareigūnai imasi griežtesnių priemonių. Primenama, jog žaliojoje, geltonojoje ir raudonojoje zonoje esančiose uždarose ir atvirose prekybos (įskaitant prekybos centrų patalpas), paslaugų teikimo ir veiklos vykdymo vietose asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Šilalės rajono savivaldybė pateko į aukštą pavojaus zoną – raudonų savivaldybių sąrašą. Šioje zonoje pareigūnai išskirtinį dėmesį skirs masinio lankymo vietoms (parkams, skverams, sporto aikštelėms, prekybos centrams, kavinėms, turgui ir kt.) ir tikrins ar asmenys dėvi kaukes bei ar laikosi nustatyto 2 metrų atstumo.

Pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje sustiprins asmenų, esančių saviizoliacijoje, kontrolę.

Nustačius pažeidimus, piktybiškai karantino taisyklių nesilaikantiems asmenims gresia administracinė (bauda nuo 500 iki 1500 Eur) arba baudžiamoji atsakomybė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą