fbpx

Įmonės valdybai leidus, pasirašyta taikos sutartis

Dalintis:

Tauragės apylinkės teismas šiandien skelbs nuosprendį dėl Tauragės vandenų įmonėje nutikusios nelaimės, kuomet darbuotojas susižalojo nukritęs nuo kopėčių. Kaltinamųjų suolan sėdęs jo tiesioginis vadovas gali išvengti baudžiamosios atsakomybės, mat pasirašyta taikos sutartis.

Rugsėjo 17-ąją teismas pradėjo nagrinėti įmonėje Tauragės vandenys buvusios nelaimės aplinkybes. Dėl 2019-ųjų rugpjūčio 26 dieną nuo senų medinių kopėčių nukrito keturis dešimtmečius įmonėje dirbantis K.Ž. Vyrui sunkiai sužalota sveikata, jis nebegali dirbti ankstesnėse pareigose. Kaltinamųjų suolan sėdo jo tiesioginis vadovas – Tauragės vandenų vyriausiasis energetikas Edmundas Mockaitis.

Nukentėjusysis pareiškė daugiau nei 25 tūkst. eurų siekiantį civilinį ieškinį neturtinei žalai atlyginti. Tačiau paties pirmojo posėdžio metu prabilta ir apie galimybę pasirašyti taikos sutartį. Įmonės direktorius patikino, kad reikalaujamos sumos sumokėti tikrai negalės, tačiau preliminariai abi pusės sutarė dėl perpus mažesnės sumos – 14 tūkst. eurų. Įmonei vadovaujantis Eduardas Anulis tąkart pažadėjo kreiptis į valdybą, mat be jos sutikimo jis esą negali atlyginti tokio dydžio neturtinę žalą.

Trečiadienį E.Anulis „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, kad pavyko gauti valdybos leidimą ir taikos sutartis su nukentėjusiuoju pasirašyta. Sutarta jam išmokėti 14 tūkst. eurų.

Kokia bus baudžiamosios bylos baigtis ir ar atsakomybės našta nebeslėgs Edmundo Mockaičio pečių, paaiškės jau šiandien, kai teismas skelbs savo verdiktą.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą