Iš mokyklos Lauksargiuose pavogtas kompiuteris

Dalintis:

Į policijos pareigūnus pagalbos kreipėsi Jovarų pagrindinės mokyklos vadovė, taip pat vadovaujanti ir Lauksargių skyriui. Pranešta apie vagystę.

Kaip skelbia Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, ketvirtadienį iš Lauksargiuose esančių patalpų pavogtas nešiojamasis kompiuteris ir šešios kompiuterinės pelės. Įtariama, kad vagystė įvykdyta įsibrovus pro langą.

Jovarų pagrindinės mokyklos vadovė Janina Pukelienė apie įvykį plačiau papasakoti atsisakė, baimindamasi pakenkti tyrimui. Tačiau patvirtino, kad vagystė įvykdyta iš Lauksargių mokyklos patalpų. Kompiuteris buvo kompiuterių klasėje, naudotas mokinių per pamokas.

Kokį nuostolį mokykla patyrė, dar tikslinama.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės įsibraunant į patalpas. Jei pavyks nustatyti įtariamąjį, šiam grės bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki 6-erių metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Mano vardas on

    Nešiojamas pc ir 6 pelės…. Na jau visiškai degradavęs turėjo pavogti.

  2. Kleopatra iš juridinio on

    KOKIA NAUDA IŠ NUDĖVĖTO PIGAUS KOMPIUTERIO ir dar gaus teistumą, o Tauragės savivaldybės tarybos nariai pavogę dešimtis tūkstančių eurų grynais ir jokios bausmės, todėl, kad jie valdžios nusikaltėliai ir išvengs atsakomybės kaip ir iki šiol išvengdavo už įvykdytas nusikalstamas veikas eidami valdžios pareigas. Todėl visi imkite pavyzdį iš Tauragės nusikaltėlių valdžioje.

Palikite komentarą