Iš sąskaitos dingo 50 tūkst. eurų

Dalintis:

Tauragės policijos pareigūnams pranešta apie vagystę iš moters banko sąskaitos. Pranešama, kad dingo net 50 tūkst. eurų.

Kaip informuoja Lietuvos policijos departamentas, paskutinę žiemos dieną, apie 12.50 val., Tauragėje 35-erių moteris jungėsi prie elektroninės bankininkystės puslapio. Prisijungimo metu buvo sukurta nauja paskyra ir tuomet iš banko sąskaitos pasisavinti pinigai.

Pareigūnams nukentėjusioji pranešė praradusi net 50 tūkst. eurų.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) patikslino, kad nukentėjusioji prisijungė prie savo elektroninės bankininkystės, patvirtino prisijungimo duomenis per „Smart ID“ programėlę. Pastebėjo, kad prisijungimas užtruko ilgiau nei paprastai ir galiausiai prisijungti nepavyko. Bankas paprašė prisijungti dar kartą. Tik antrąkart suvedus duomenis prie elektroninės bankininkystės prisijungti pavyko.

Anot Tauragės AVPK, netrukus moteris savo elektroniniame pašte sulaukė pranešimo, kad sukurta nauja „Smart ID“ programa ir galiausiai – banko sąskaitoje ėmė mažėti pinigų. Atlikti 5 pavedimai po 10 tūkst. eurų į vokišką sąskaitą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto prisijungimo prie informacinės sistemos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą