fbpx

Iš smurtautojo paimtas savadarbis ginklas

Dalintis:

Vakar Eidintų kaime policijos pareigūnai atliko kratą ir rado savadarbį šaunamąjį ginklą. Vos prieš kelias savaites pareigūnai ten pat lankėsi dėl smurto.

Lietuvos policijos departamentas skelbia, kad vakar 19.30 val. Eidintų kaime esančiame name apsilankę ir kratą atlikę pareigūnai rado nelegaliai laikomą daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė patikslino, kad minėtuose namuose pareigūnai lankėsi dar lapkričio 1-ąją dėl pranešimo apie smurtą artimoje aplinkoje. Gauta informacija, kad 56-erių vyras pakėlė ranką prieš 53-ejų moterį. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo šeimos nariui. Tačiau vėliau pareigūnai gavo informacijos, kad tas pats vyras galimai turi nelegaliai laikomą šaunamąjį ginklą. Vakar atliktos kratos metu rastas savadarbis šaunamasis ginklas.

– Informacija prijungta prie jau atliekamo ikiteisminio tyrimo. Ginklą pareigūnai veš į ekspertizę, – trumpai paaiškino komisariato atstovė.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą