Joniškės kaime ieškant narkotikų pasitelkti kinologai

Dalintis:

Praėjusią savaitę policijos pareigūnams įkliuvo narkotinių medžiagų pirkėjas, kurio kišenėje pareigūnai rado kanapių. Sulaikytas ir platintojas.

Sausio 11 d. apie 15.38 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė vyrą, gim. 1998 m., kuris buvo įtariamas iš kito asmens įsigijęs narkotinių medžiagų.

Apžiūros metu vyro striukės kišenėje policijos pareigūnai aptiko du folijos lankstinukus su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga – kanapėmis.

Netrukus sulaikytas ir galimai narkotines medžiagas platinęs vaikinas, gim. 2004 m. Šis žmogus žinomas policijos pareigūnams, praeityje teistas už analogiškas nusikalstamas veikas.

Narkotinės medžiagos. Tauragės AVPK nuotrauka

Atliekant pirminius ikiteisminio tyrimo veiksmus buvo atlikta krata galimai narkotines medžiagas platinusio vaikino namuose, Tauragės rajone esančiame Joniškės kaime. Policijos pareigūnai į pagalbą pasitelkė ir kinologus.

Kratos metu pareigūnai aptiko galimai narkotinių medžiagų – kanapių ir amfetamino.

Narkotinės medžiagos. Tauragės AVPK nuotrauka

Trims asmenims pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. ir 259 str. 1 d., 264 str.

Tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė.

Siekdami kovoti su analogiškomis nusikalstamomis veikomis, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir taip padėti mažinti šią problemą.

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą