fbpx

Kalėdamas bandė parduoti nesamą traktorių

Dalintis:

Deividas Ž. pelnytis iš nusikalstamos veikos sugebėjo net ir kalėdamas Pravieniškių pataisos namuose. Tauragės apylinkės teismas aiškinosi nesamo traktoriaus pardavimo aplinkybes ir Deividą Ž. pripažino kaltu.

Sukčiavimu kaltinamo Deivido Ž. byla Tauragės apylinkės teisme buvo nagrinėjama nuotoliniu būdu, kaltinamajam kalint Pravieniškių pataisos namuose. Du kartus teistas vyras šiuo metu kali dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir jų platinimo, o dabar prieš teismą stojo dėl bandymo pasipelnyti parduodamas nesamą traktorių.

Kaip konstatavo teismas, pernai, rugpjūčio 7 dieną, kaltinamasis Deividas Ž. būdamas pataisos namuose portale autogidas.lt paskelbė skelbimą apie parduodamą traktorių „Belarus“. Patiklaus pirkėjo ilgai laukti nereikėjo – tą pačią dieną skelbime nurodytu numeriu paskambino K.M. ir susitarė dėl nesamo traktoriaus pirkimo bei jau popiet pervedė į kalinčio vyro nurodytą banko sąskaitą 1700 eurų. Visų pinigų išgryninti per vieną dieną nepavyko. Kaltinamojo įkalbėta mama D.Ž. rugpjūčio 7-osios vakarą Pagėgiuose esančiame bankomate išgrynino 1000 eurų, o kitą dieną – likusius 700 eurų. Visus pinigus D.Ž. perdavė nenustatytam asmeniui, o K.M. liko ir be traktoriaus, ir be pinigų.

Teismo klausiamas kaltinamasis sakė įkalinimo įstaigoje prisidaręs skolų dėl narkotikų vartojimo, o tėvai pinigų esą duoda tik būtiniausioms išlaidoms. Kad būtų lengviau kalėti, vyras teigė skolinęsis, o kai pinigus reikėjo grąžinti, sumanė sukčiauti. Savo mamą Deividas Ž. įtikino, kad tai „švarūs“ pinigai.

Kadangi kaltinamasis Deividas Ž. savo kaltę visiškai pripažino ir vylėsi, kad tėvai padės grąžinti pinigus nukentėjusiajam, teismas bylą nagrinėjo sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka. Tai suteikia galimybę skirti trečdaliu mažesnę bausmę.

Teismas Deividą Ž., kuris jau spalio mėnesį galėjo ruoštis išeiti į laisvę, pripažino kaltu ir skyrė jam su ankstesniu nuosprendžiu subendrintą 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Jis taip pat turės atlyginti K.M. patirtą turtinę žalą – sumokėti 1700 eurų.

Nuosprendis dar gali būti skundžiamas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą