fbpx

Kapų išniekinimo byla neatversta: teks atvesdinti kaltinamąjį

Dalintis:

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pareigūnams pastebėjus išniekintus kapus ir pradėjus tyrimą, pavyko nustatyti tris įtariamuosius. Byla perduota teismui, tačiau vienam kaltinamajam į posėdį neatvykus jį teko atidėti.

Dar pavasarį policijos pareigūnai tikrino neveikiančias senąsias kapinaites Pagėgių savivaldybės teritorijoje. Patikrinimas nepraėjo veltui – Strepeikių kaime pastebėtos išniekintos kapavietės ir palaikai, buvo pavogti metaliniai kryžiai. Juos atsitiktinai vėliau pavyko rasti metalo laužo supirktuvėje, deja, jau suniokotus.

Ikiteisminį tyrimą pradėję pareigūnai svarstė, kad kapai išniekinti dar šiemet. Aplink išraustas kapavietes rasti palaidotų žmonių kaulų fragmentai.

Surinkus visus įrodymus, byla rugpjūčio mėnesį perduota Tauragės apylinkės teismui.

Į teismo posėdį atvyko kaltinamieji 25-erių Arūnas V. ir 26-erių Šarūnas Š. Pastarojo tėvo Jono Š. taip ir nesulaukta. Kaip teismui sakė Šarūnas Š., tėvas esą pasijuto blogai ir nevažiavo į posėdį. Tačiau nevažiavo jis ir pas medikus. Prokuroras šiuo klausimu buvo griežtas.

– Be kaltinamojo negalime pradėti nagrinėti bylos, tą draudžia ir Baudžiamojo proceso kodeksas. Kaltinamasis teismo tinkamai neinformavo, todėl turi būti atvesdintas. Gaila, visi liudininkai atvykę, bet kitaip negalime, – tvirtino prokuroras Raimundas Aukštakalnis.

Teismas nusprendė posėdį atidėti ir Joną Š. į kitą teismo posėdį atvesdinti. Byla bus nagrinėjama spalio 13 dieną.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą