fbpx

Karių konfliktą teko narplioti teismui

Dalintis:

Kęstučio batalione tarp karinę tarnybą atlikusių šauktinių balandžio mėnesį kilęs konfliktas praėjusią savaitę persikėlė į Tauragės apylinkės teismą. Tačiau vyrams geranoriškai susitaikius bylą paprašyta nutraukti.

Tauragės apylinkės teisme susitiko trys nuolatinę privalomąją pradinę karinę tarnybą jau atlikę jaunuoliai. Teismas nagrinėjo tarp jų dar balandį kilusį konfliktą. Pasak prokurorės, Ernestas A. ir Kazys G. kaltinami tuo, kad balandžio 8 dieną bataliono dušinėje iškoneveikė ir grasino kartu tarnavusiam L.A.

Kaltinamieji kaltę pripažino. Ernestas A. pasakojo, kad Laužo kaime esančiame batalione vyko pratybos, kuriose L.A. nedalyvavo dėl sveikatos būklės, tačiau jas stebėjo. Netoliese stovėjęs L.A. esą šaipėsi iš kliūtis turėjusių įveikti tarnybos kolegų. Ernesto A. teigimu, vadė įspėjo L.A., kad šis liautųsi tyčiotis, tačiau šis nepaklausė. Jau po pratybų vyrai nutarė pasikalbėti dušinėje.

– Jis norėjo su visais pasikalbėti, pasikvietė mus ir pasikalbėjom. Pripažino savo kaltę, o aš išeidamas iš dušinės stumtelėjau jį petimi, – teismui pasakojo Ernestas A.

– Kai Ernestas išėjo iš dušinės, tada pasakiau, kad jei L.A. neklausys vadės, tai bus sumuštas. Buvo ir necenzūrinių žodžių, – kaltę pripažino Kazys G.

L.A. vėliau tarnybą tęsė kitoje kuopoje.

Teismo posėdžio metu vaikinai atsiprašė L.A. ir pareiškė sutarę, kad sumokės jam 1000 eurų. Trumpos pertraukos metu kaltinamieji perdavė pinigus L.A. ir baigiamosiose kalbose teismo paprašė bylą nutraukti šalims susitaikius.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą