Kirpyklos „Tavo stilius“ savininkei teismas skyrė baudą

Dalintis:

Praėjusią savaitę Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pateiktus įrodymus ir grožio salono „Tavo stilius“ savininkei Remigijai Jasulaitienei skyrė 2 tūkst. eurų baudą.

Gruodžio 20 dieną Tauragės apylinkės teismui Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) pateikė surinktus duomenis, kuriuose – įrodymai, kad Tauragės miesto centre veikiančios kirpyklos savininkė Remigija Jasulaitienė apgaulingai vykdė buhalterinę apskaitą. Administracinio nusižengimo byla nagrinėta praėjusią savaitę.

Teismas pranešė, kad kirpyklos savininkė nuo 2018 m. sausio 1 d. iki 2019 m. lapkričio 30 d. neapskaitė iš klientų gautų pajamų už suteiktas kirpimo paslaugas ir parduotas grožio priemones. Moteris į apskaitą neįtraukė visų ūkinių operacijų, nesilaikė teisės aktų reikalavimų dėl darbo su kasos aparatu. FNTT pareigūnai patikrinimo metu kasos aparate rado 100 eurų perteklių. Nustatyta, kad iš viso į apskaitą nebuvo įtraukta beveik 25 tūkst. eurų.

Teisme administracinėn atsakomybėn patraukta R.Jasulaitienė nepasirodė. Ji pateikė prašymą nagrinėti bylą jai nedalyvaujant, teigė besigailinti dėl padarytų pažeidimų ir prašė skirti švelnesnę nuobaudą.

Verslininkės prisipažinimą, gailėjimąsi ir tai, kad nusižengimus ji įvykdė būdama 65-erių metų, teismas laikė lengvinančiomis aplinkybėmis. Taip pat sužinota, kad grožio salono savininkė gautas pajamas įtraukė į įmonės buhalteriją ir jau sumokėjo valstybei dalį pelno mokesčio už anksčiau neapskaitytas pajamas. R.Jasulaitienei skirta 2000 eurų bauda.

Šis nutarimas dar gali būti skundžiamas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą