fbpx

Laisvė merginai apribota dėl dviejų suktinių

Dalintis:

Trijų draugių vakaras, leistas rūkant „žolės“ suktinę, baigėsi rimtais nemalonumais. Ką tik vieną suktinę po tiltu surūkiusias drauges sučiupo Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai. Suktines nupirkusią Robertą B. teismas pripažino kalta.

Robertai B. buvo pareikšti kaltinimai narkotinių medžiagų įsigijimu, laikymu ir platinimu. Kaltinamoji teisme pripažino dar gegužės mėnesį Klaipėdoje iš draugo už 5 eurus įsigijusi narkotinių medžiagų – dvi suktines su tabaku ir „žole“, o su draugėmis G.M. ir E.R. sutarusi susitikti birželio 1-ąją. Automobiliu merginos nuvyko į Panemunės miestelį. Ten prie vandens nusifotografavo, p to nuvažiavusios po geležinkelio tiltu surūkė vieną suktinę. Draugės Robertai M. už suktinę sumokėjo po 1,70 Eur.

Antros suktinės merginų kompanija prisidegti nespėjo – vėlyvą vakarą prie jų prisistatė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai. Jie pasiteiravo, ar merginos turi neleistinų daiktų, pasidomėjo jų dokumentais, kuriuos būtina turėti pasienio ruože. Dokumentą turėjo tik viena. Neilgai trukus atvyko ir pareigūnė su tarnybiniu šunimi. Šiai pasiteiravus apie draudžiamus daiktus merginoms neliko nieko kito, kaip tik atiduoti traškučių pakelyje paslėptą antrąją suktinę. Tikrindami teritoriją pareigūnai rado numestą pirmosios suktinės nuorūką.

Nors Roberta B. teisme kaltę pripažino iš dalies – teigė neplatinusi narkotinių medžiagų, o tik su draugėmis susitarusi rūkė, buvo pripažinta kalta. Tauragės apylinkės teismas nusprendė merginai skirti 1,5 metų laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant visą bausmės laiką būti namuose nuo 22 val. iki 6 val., jei tai nesusiję su darbu. Ji taip pat įpareigota tęsti darbą ir neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistosios priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą